Dokážete udržet tajemství?

Dokážete udržet tajemství? https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77483/dokazete-udrzet-tajemstvi-77483.jpg 4 531 121

Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství. Je to svět nabitý komickými epizodami a svěžím humorem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Can You Keep A Secret? , 2003

kikikrat
09.09.2020 4 z 5

3,5*/4* po dlouhé době jsem přečetla knihu za jediný den. Dala mi přesně to co jsem od ní očekávala oddech, zábavu( ano smála jsem se nahlas) romantiku a téma rodiny. Možná může být kniha kratší a některé části tam být nemusí ale já si knihu prostě užila.

Maruš.D
01.08.2020 2 z 5

No tak to byla strašná kniha :D
Ty holky byly jak z noční můry. Takhle se snad nikdo ani chovat a smýšlet nemůže. Příběh byl předvídatelný a styl psaní se mi nezamlouval. Co autorce neodepřu, jsou občas vtipné hlášky, které ale kazí zbytek románu a jediné co si z knihy odnáším, je ponaučení, že s upřímností nejdál dojdeš.

johana3160
10.07.2020 4 z 5

Mam z knihy, hlavne z hlavni hrdinky ponekud smisene pocity, ale celkove z knihy prevazuji ty pozitivni. Je to vtipne, svizne, dobre se to cte. Pulku casu jsem se do knihy krenila ale je lehce predvidatelna, coz je ale v tomhle zanru bezne. Letni oddechovka k vode:)

Joyce24
14.06.2020 4 z 5

Nenáročná oddechová četba. Jako stvořená pro odreagování od každodenních povinností.

pip11
11.06.2020 4 z 5

Tento oddychový příběh je plný humoru a bláznivých chvilek. Sympatická Emma prožívá eskapádu trapných situací a přitom chce uspět navzdory všem překážkám. Smutný byl přístup jejích rodičů, než poznali pravdu. Celkově je to čtivá a zábavná kniha.

kotatkoz
08.06.2020 2 z 5

Nenáročné letní čtení. Sice se poměrně dobře čte, přesto v tomto případě je asi lepší kouknout na filmovou verzi (typický americký film, poměrně předvídatelný, neurazí-nenadchne) a "zabít" tím jen cca dvě hodiny času a pak si vzít na čtení něco zajímavějšího. A koho mine film i knížka, rozhodně o nic nepřijde :)

marta14
29.05.2020 5 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. A to krásnou oddechovou romantickou knížku, u které se zasměji! Teď jen jít na film! A další knihy autorky si určitě přečtu :).

jinbr
10.05.2020 4 z 5

Ze začátku tam bylo možná mnoho takového plevelného povídání. Ale pak se to přeci jen rozběhlo. Umím si velmi dobře představit dívku, která je neustále degradována do role neschopné, hloupé, nezajímavé holky. Její sklon všechny své nesouhlasy a nejistoty zakrývat lží byly si trochu nadsazené, hlavně to nic neřeší. Ale výlev Jacka v televizi? No neumím si představit takové ponížení?, některé věci by nedaly ani mnohem odolnější osoby.
Příběh jednoduchý, ale odpočinkový, a to jde.

Bet
25.04.2020 3 z 5

Kniha byla zajímavá, ale čekala jsem od toho mnohem víc.
krasně jsem si u ní odpočinula :)

Alienn
05.04.2020 4 z 5

Autorku mám mezi oblíbenými. A většinou po její knize sáhnu, když nechci číst nic náročného, když chci jen vypnout a pobavit se. A to se podařilo i v tomto případě.

Karola050716
26.03.2020 3 z 5

Nejdřív jsem viděla film a zpočátku mě to trochu rušilo, ale postupně si mě kniha získala.. Něco bylo trochu jinak a lépe, příjemně se to četlo a za dva večery nebylo co řešit. Určitě od autorky zkusím ještě něco dalšího.

lucka1998
03.03.2020 5 z 5

Dle mého názoru, je to výborná, čtivá a velmi vtipná oddychová kniha. Moc jsem se u ní pobavila...

rajcatko
23.02.2020 1 z 5

Nooo..takové průměrné. Jako napsané je to skvěle, těch 300 stran uteče jako voda, ale obsahově slabší. I jako oddychovku hodnotím spíše negativně.

Falda
20.02.2020 4 z 5

Velmi příjemná oddechovka, u které člověk nemusí moc přemýšlet. Najdete tu humor, zradu, lásku, ponížení, šílené kamarády a samozřejmě předvídatelný konec. Kniha byla napsaná čtivě, postavy sympatické a klasicky naivní.

LilliBell
26.01.2020 5 z 5

Vyborne som sa pobavila. Kniha bola skvela a zabavna. Nedoporucujem film. Nechapem ako mohli podla tak dobrej knihy natocit tak strasny brakovity film.

salča
23.11.2019 4 z 5

Zábavná,vtipná,odpočinková četba.
Už se těším na filmové zpracování.

klaraj093
20.11.2019 5 z 5

Knihu jsem vzala náhodně a rozhodně nelituji. Bylo to super, vtipné, rychlé, oddechové čtení! Příjemný ženský román..

Petra-1
16.11.2019 4 z 5

Velmi dobrá kniha a každý z nás má občas ztrestene myšlenky jako hlavní hrdinka. Vtipná a celkem originální kniha.

9252
25.10.2019

Knihu jsem nemohla odložit, četla jsem jedním dechem.... Hrozně moc jsem se u ní smála..

ladyKristyn
23.10.2019 5 z 5

Nemohla jsem se od ní odtrhnout, moc se mi to líbilo.