Dokážete udržet tajemství?

Dokážete udržet tajemství? https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77483/dokazete-udrzet-tajemstvi-77483.jpg 4 531 531

Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství. Je to svět nabitý komickými epizodami a svěžím humorem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Can You Keep A Secret? , 2003

alhl
28.08.2013 5 z 5

Doporučuju, hodně jsem se u této knížky nasmála.

Ostruzina
13.08.2013 4 z 5

Skvělá, vtipná knížka. Taková sympatičtější Bridget Jones.

Marčullkas
24.07.2013 3 z 5

První kniha, kterou jsem od Sophie četla, od té doby si řadím její knihy mezi oddechové, pohodové čtení.

BooksLucyKing
24.06.2013 3 z 5

Je to taková průměrná oddychovka pro ženský. Na mě to bylo možná až moc. Ne že bych se nudila, ale občas mě vytáčeli mozkové pochody Emmy, přišli mi až moc stupidní na 25-letou ženu dnešní doby. Ale některé scénky zas naopak byli srandovní, hlavně ke konci jsem se nasmála asi nejvíc. Ale tahle kniha asi opravdu nebyla zrovna můj šálek. Ještě zkusím od Sophie něco dalšího, přece jen Bohyně v domácnosti se mi líbila hrozně moc, tak uvidím.

deedulka
24.06.2013 5 z 5

Autorka opět přesvědčila, že píše skvělé a vtipné knihy. Emma je trochu ztřeštěné stvoření , ale brzy si ji oblíbíte. :)

pocketka
27.05.2013 4 z 5

čte se velmi dobře, vtipná, dobrá zápletka, určitě se nebudete nudit

evafort
18.04.2013 5 z 5

Skv

Jaička
24.03.2013 5 z 5

Smích od začátku do konce. Super.

kackaj
05.01.2013

přečtená za necelé 3 hodinky, takže není třeba nic dalšího dodávat, odpočinkové čtení na volné odpoledne

HoneyMM
28.12.2012 5 z 5

Knížka má dobrou a hlavně vtipnou zápletku. Občas jsem sice kroutila hlavou nad tím co všechno hlavní hrdinka provede, ale přesto jsem si u knížky krásně odpočinula a pobavila se :) Knížky od této autorky jsou pro mě balzám na duši! :)

kika 13
07.11.2012 3 z 5

Dobře se čte je pěkně psaná a konec dobrý.

Charmedka
22.08.2012 5 z 5

Tahle byla krásná,jednoduchá,ale velice zábavná. Každou chvíli jsem se uculovala a občas i nahlas smála. Rozhodně doporučuju,řadim ji mezi nejlepší od Sophie.

terreza
22.08.2012 5 z 5

Tahle kniha se mi velmi líbila. Je zábavná a čte se jedním dechem. Mě se u této autorky líbí, že dokáže vymyslet docela zajímavé příběhy, zápletky, atd :-)

KristýnaČ
18.08.2012 5 z 5

Knížku jsem, jako snad každou tohoto žánru, zhltla za dva dny. Pobavila mě, ale taky i dodala náměty na přemýšlení. Doporučuji jako lehčí četbu :)).

rusalka1
06.07.2012 5 z 5

Veľmi zaujímavá kniha, ten námet a to všetko... super :) už od začiatku ma vtiahla do deja a s napätím som čakala ako to skončí... to všetko okolo odhaľovania svojich najväčších tajomstiev ... fakt super námet....ale tiež musím úhlasiť s ostatnými že ten názov knižky je fakt strašný :D väčšinou sa riadim názvom knihy ked si ju chcem prečítať... a túto som ani nechcela ale potom mi ju našťastie odporučila kamarátka a som spokojná :)

netty.vanity
17.01.2012 5 z 5

Ten [český]název zní popravdě strašně, jako by tahle knížka byla nějaká psychologická pomoc pro drbny. Obálka se mi taky vůbec nelíbí, ale na to už jsem v našich krajinách zvyklá a ani o to tolik nejde. Příběh je totiž skvělý, i když začátek trochu unylý, jinak jsem se vůbec nenudila, Emma mi byla sympatická, i když jsem nechápala její nesmyslný vztah s Connorem. Popravdě přiznávám, že jsem se musela neustále smát a je to jediná knížka za dloouhou dobu, kdy jsem si nepřála, aby už skončila-spíše naopak. Takže zasloužených 5*. Kinsella mě tím úplně nalákala na její další kousky :-)

RADOST
16.11.2011 3 z 5

Kniha spíše pro pobavení, z kategorie nenadchne ani neurazí.

jasmína
29.06.2011 5 z 5

Skvělé, mám ji koupenou a uloženou ve své knihovničce v obýváku !

LibraryGirl
19.05.2011 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. Správná a trošku praštěná hlavní hrdinka Emma. To, co se přihodilo jí bych nikdy zažít nechtěla a docela před ní skláním, že to vůbec ustála. Bavila jsem se od začátku po poslední stránku v knize a ještě dlouho potom, když jsem si vzpomněla, do jakých úsměvných situací se dostala.

-Lenicka-
16.05.2011 5 z 5

Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka a mám ráda všechny její knihy ..
Mimo sérii shopaholiků mi tato kniha přišla naprosto nejlepší, tak dlouho jsem se už u ničeho nenasmála ..
Všem můžu doporučit jako pohodovou četbu, nebudete zklamaní :-)