Robin Stein

australská

Nahrávám...

Životopis

Robin Stein studovala angličtinu a výtvarného umění na učitele, ale poranila si záda při gymnastickém nehodě těsně před závěrečnými zkouškami a po jejím dlouhodobém zotavování neměla pocit, že může pokračovat ve studiu .
Nehoda změnila její život a posunula ji zcela jiným směrem. Začala cestovat po světě jako jazzový zpěvák, prožívala pocit štěstí, že mohla pracovat s mnoha nejlepšími světovými hudebníky. Ve stejné době se také začal objevovat její silné hojivé schopnosti hlouběji, nabízí léčení lidem v nouzi po celá desetiletí, aniž by přijala penny za její dar.

První kapitola její první knihy o numerologii psala již v 80. letech, když její děti byly malé. Nevěděla nic o tématu v té době, ale věděla, že třeba začít zkoumat předmět dřív, aby mohla dokončit první knížku, Numerologie pro vaše dítě.
Pak následovaly další knihy, ale vydavatelské společnosti seděly na vydavatelských právech- Nyní vlastní práva na všechny své knihy a všechny dohromady má umístěny na svém vlastním webu. Má několik tištěných knih a až budou poslední z těchto knih prodány, budou všechny její knihy ke stažení na této stránce:

Její knihy byly přeloženy do mnoha jazyků a ona je považována za Mistr numerologie, která má zázračnou přesnost. Cestovala po světě, nabízí přednášky, zúčastňuje se demonstrací za omezení chemie, často vyučuje spolu s tlumočníky.

Populární autoři:

Charles Darwin

1809 - 1882
Bertrice Small

1937 - 2015