Numerologie – čísla lásky

Numerologie – čísla lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147256/bmid_numerologie-cisla-lasky-xKE-147256.png 4 38 7

Kniha ukazuje, jak přimět čísla našich dat narození k tomu, abychom poznali sami sebe, aby odpověděla na otázky, proč nás přitahují určité typy lidí a proč jsou naše vztahy s nimi takové, jaké jsou, jak ovlivnit svoji životní cestu apod.

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Reflex

The Numbers of Love , 1990

1987
22.04.2020 5 z 5

Táto kniha určite naserie všetkých, ktorí považujú numerológiu za pavedu.

BuchtaMaková
10.07.2019 5 z 5

Nejlepší a nejkomplexnější knížka o numerologii vůbec. Koho toto téma zajímá, určitě doporučuji pořídit.

vltavínka
19.01.2017 5 z 5

Vynikající numerologická knížka. Jsem moc šťastná, že se mi "náhodou" dostala v antikvariátu do ruky. Jedna z nejlepších podle mne.

katieeannee
12.01.2016 5 z 5

Knihu jsem si dala před lety do seznamu "chystám se číst" a přišla ke mě sama skrze kolegyni v "pravý čas" a musím přiznat, že mě dostala svou nadčasovostí a jednoduchým trefným popisem všeho co neurologie nabízí! Až díky této knize jsem konečně pochopila některé postoje a vnímání lidí v mém okolí. Doporučuji jako malou "Bibli" pro chvíle odstupu, zamyšlení a pochopení sebe i ostatních. :)

Kačenka K.
25.10.2014 5 z 5

Absolutně skvělé. Navíc jsem skvěle koupila, za super cenu a měla jsem ji hned - http://www.az-vydej.cz/Numerologie-Cisla-lasky-d34.htm. Doporučuji!

hovorkova
31.12.2013 5 z 5

Výborná kniha pro sebepoznání i pro pochopení lidí kolem sebe. (Do mřížky zapisuji i mezisoučet.)

aychend
10.08.2011 5 z 5

Hodně dobrá knížka, dost jsem se toho o sobě a lidech v okolí dozvěděla.

numerologie

Robin Stein