Koupit knihy

Adam Pýcha

česká, 1990


Nahrávám...

Životopis

Narodil se ve městě automobilů. Bohužel se nejednalo o proslulý Detroit, ale o poznání menší, však stále malebnou Mladou Boleslav. Vystudoval politologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Už od základní školy se věnoval psaní. Začínal tvorbou časopisu pro spolužáky, kdy nestydatě využíval licence Pokémon, byť k tomu neměl žádné oprávnění. Napsal mnoho básní i povídek, které zvítězily v literárních soutěžích.

Díky své lásce k literatuře se dostal k tvorbě prodejních textů a jejich korekturám. Spoluzakládal společnost, která se postupně začala specializovat i na tvorbu webů, grafiku a další marketingové činnosti. V šestadvaceti letech se začal starat o marketing a e-commerce společnosti KNIHY DOBROVSKÝ, kde pracuje již od roku 2017. Působení zde považuje za jedno z nejlepších životních rozhodnutí, které kdy udělala jeho manželka.

Vybudoval největší komunitu čtenářů v ČR, nazvanou Knižní závisláci. Tento projekt získal v roce 2020 Českou cenu za PR. Žije v domácnosti ovládané dvěma malými slečnami, jejich maminkou, jednou kočkou a třetí generací rybiček.(zdroj životopisu: www.knihydobrovsky.cz)

Přidat ocenění

Ocenění

U autora není zatím žádné literární ocenění.

Populární autoři:

Carl Sagan

1934 - 1996