Světlo mezi oceány

od:


KoupitKoupit eknihu

Světlo mezi oceány je uhrančivý příběh o lidské touze po štěstí a rozporech, které s sebou přináší, ale také o lásce a lidskosti, jež hlavním hrdinům dodávají sílu překonat i ty nejtěžší životní zkoušky. Válečný hrdina Tom Sherbourne po běsnění, jímž prošel na západní frontě, touží především po místě, kde by znovu našel vnitřní klid. Stane se strážcem majáku na Janusově ostrově u západního pobřeží Austrálie. Po čase najde i milující ženu, jež je ochotná snášet s ním drsné podmínky, které s sebou život na majáku přináší. Ke štěstí jim chybí jen požehnání v podobě dítěte. Až jednou moře na břeh vyplaví člun s mrtvým mužem a miminkem na palubě... Tom je nucen volit mezi láskou a povinností a rozhodnutí, které učiní, bude mít nedozírné následky nejen pro ně dva....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177545/svetlo-mezi-oceany-M6x-177545.jpg 4.5528
Orig. název:

The Light Between Oceans (2012)

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Plus
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

https://youtu.be/w51IR_BFGyc (machrus)


Kniha Světlo mezi oceány (The Light Between Oceans) vyhrála GoodReads Choice Awards za rok 2012 v kategorii Best Historical Fiction (6918 hlasů). (LibraryGirl)


V chystané adaptaci knihy Světlo mezi oceány, se objeví Michael Fassbender, kterou bude produkovat studio Dreamworks. Režije se ujme Derek Cianfrance. (Neenah)