Pán bouří

od:


KoupitKoupit eknihu

Isakovi, kočovnému chlapci, se během noci změní život. Protože patří k rase bělookých, zvolí si jej bohové za nástupce vládce země Farlanu. Dostává se tak přímo do zběsilého víru událostí, neboť zemí zmítají vnitřní rozpory a zároveň je ohrožována i zvenčí. Dokáže Isak přesvědčit o svých schopnostech a zároveň si vybojovat místo v novém světě plném temné magie a neznámých ničivých sil?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/1678/pan-bouri-vlada-soumraku-kniha-i-1678.jpg 3.839
Série:

Vláda soumraku (1.)

Orig. název:

The Stormcaller (2008)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Na celou pentalogii chce autor navázat ještě doplňkovou sbírkou povídek, které psal v průběhu deseti let tvorby 'Vlády soumraku'. Nemělo by se jednat o texty se zásadními částmi cyklu, ale měly by rozvíjet některé autorovy nápady, případně zobrazovat události spojené s hlavní dějovou linií. (pet-kyval)


Autor nepopírá, že hlavní hrdina Isak je z jedné poloviny inspirován ním samým. (pet-kyval)


Knihu 'Pán bouří' autor tvořil a udával u vydavatelů celé dlouhé roky a to i přes to, že sám pracoval v oboru. Musel projít procesem hledání nových talentů stejně, jako mnozí jiní. Když pak opravdu získal agenta, o dva roky později držel svou první knihu konečně v rukou. (pet-kyval)


Autor se k sepsání série 'Vláda soumraku' dostal čistě jen díky tomu, že byl vášnivým hráčem 'Warhammeru' a když dospěl, zatoužil po tom si vytvořit svůj vlastní svět, který by mohl měnit podle svých vlastních pravidel. (pet-kyval)