Pán bouří

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Isakovi, kočovnému chlapci, se během noci změní život. Protože patří k rase bělookých, zvolí si jej bohové za nástupce vládce země Farlanu. Dostává se tak přímo do zběsilého víru událostí, neboť zemí zmítají vnitřní rozpory a zároveň je ohrožována i zvenčí. Dokáže Isak přesvědčit o svých schopnostech a zároveň si vybojovat místo v novém světě plném temné magie a neznámých ničivých sil?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1678/pan-bouri-vlada-soumraku-kniha-i-1678.jpg 3.943
Série

Vláda soumraku 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

The Stormcaller, 2008

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Na celou pentalogii chce autor navázat ještě doplňkovou sbírkou povídek, které psal v průběhu deseti let tvorby 'Vlády soumraku'. Nemělo by se jednat o texty se zásadními částmi cyklu, ale měly by rozvíjet některé autorovy nápady, případně zobrazovat události spojené s hlavní dějovou linií. (pet-kyval)


Autor nepopírá, že hlavní hrdina Isak je z jedné poloviny inspirován ním samým. (pet-kyval)


Knihu 'Pán bouří' autor tvořil a udával u vydavatelů celé dlouhé roky a to i přes to, že sám pracoval v oboru. Musel projít procesem hledání nových talentů stejně, jako mnozí jiní. Když pak opravdu získal agenta, o dva roky později držel svou první knihu konečně v rukou. (pet-kyval)


Autor se k sepsání série 'Vláda soumraku' dostal čistě jen díky tomu, že byl vášnivým hráčem 'Warhammeru' a když dospěl, zatoužil po tom si vytvořit svůj vlastní svět, který by mohl měnit podle svých vlastních pravidel. (pet-kyval)

Autor a jeho další knihy

Tom Lloyd
anglická, 1979

Kniha Pán bouří je v

Právě čtených2x
Přečtených65x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených3x
Knihotéce50x
Chystám se číst37x
Chci si koupit14x
dalších seznamech1x