Montril - Cesta končí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl stojí na základech svého předchůdce (Montril - Cesta začíná) a rozvíjí ho. Je zaměřený především na plazmatickou sféru Světa (jemnohmotu/pocity/emoce), rozšiřuje znalosti o dalších obyvatelích vesmíru i Světa a odhaluje netušené možnosti lidských bytostí. Hmota, hmotná sféra, dokonce ani plazma pro takové lidi není žádnou překážkou. Kniha je rozložena do dvou hlavních a dvou vedlejších dějových linií, které se nakonec spojí v jedinou. Odhaluje také další informace o Černém řádu a jeho možnostech a prozrazuje, jak vznikli Nosiči smrti (čímž dává základy knize Povoláním likvidátorka a navazující knize Nejvyšší oběť)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321077/big_montril-cesta-konci-ZPF-321077.jpg 51
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

První díl (Montril - Cesta začíná) vznikl po osmi letech usilovné práce. Druhý díl (Montril - Cesta končí) odráží už deset let tvorby. (Oroniel15)


První náklad knihy Montril - Cesta končí obsahuje povídku o tom, jak vznikl Starý Koloběh. Tato povídka vyjde pouze v prvním nákladu knihy a je určena především pro ty, kteří mají první díl, a pro stálé čtenáře. Povídka více nevyjde ani nebude zveřejněna. (Oroniel15)