Rudá volavka

od:


KoupitKoupit eknihu

Ruská vyzvědačka Dominika Jegorovová bojuje o přežití v džungli postsovětských tajných služeb. Je donucena projít výcvikem „volavek“, školených svůdnic, a poté nasazena na Nathaniela Nashe, mladého důstojníka CIA, který řídí nejdůležitějšího vyzvědače CIA v Rusku. Dominika a Nate se ocitají uprostřed souboje vůlí, špionského řemesla a nevyhnutelně také touhy. Jeden z nich se bude muset brzy převtělit do dvojí existence v tajné operaci na život a na smrt… Strhující špionážní román svou autenticitou nezapře, že pochází z pera veterána CIA s třiatřicetiletou zkušeností ze svébytného světa kontrarozvědky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/204424/ruda-volavka-w4A-204424.jpeg 4.2231
Série:

Dominika Egorova a Nathaniel Nash (1.)

Orig. název:

Red Sparrow (2013)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Česká s slovenská premiéra filmu Rudá volavka bude 1.3.2018. V hlavní roli se představí americká herečka Jennifer Lawrence, která je známá z filmového zpracování série Hunger Games. Film byl natáčen i v Bratislavě. (pobijecmuch)


Jennifer Lawrencová a Joel Edgerton si zahrají v nové filmové adaptaci knihy Rudá volavla od Jasona Matthewse. Režie se ujme Frances Lawrence a premiéra je zatím plánována na listopad 2017. Příběh se odehrává v současném Risku řízeném modrookým Vladimirem Putinem, ve kterém bojuje vyzvědačka Dominika Jegorovová o přežití v džungli postsovětských tajných služeb. (lucka12)