Brutal Assault: 20 let (1996 - 2015)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Celá 20 let dlouhá historie Brutal Assaultu v jedné vazbě. Dárek ke kulatému výročí festivalu. Vychází unikátní kniha, která na pozadí vyprávění shrnuje dějiny a vývoj akce, která prošla proměnou od vesnické zábavy k jednomu z největších metalových podniků na světě. Na 442 stranách ve velkoformátové vazbě se dočtete vzpomínky headlinerů, historky ze zákulisí příprav a organizace Brutalu i příběhy lidí, jimž festival zasáhl do života. A možná se budete divit, koho všeho ovlivnil. Podrobný text pochopitelně doprovází velké množství fotografií a jedna ze specialit, kterou můžeme prozradit už teď - kniha vyšla se dvěma různými obálkami. Takže je jen na vás, jestli zvolíte černou s naturalistickou orlicí nebo tu složenou z cihel josefovské pevnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261917/big_brutal-assault-20-let-1996-2015-261917.jpg 4.913
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Rozhovor s autorem Pavlem Křiklanem o vzniku knihy: http://www.fobiazine.net/article/8963/pavel-kriklan-(autor-knihy-o-historii-brutal-assaultu)--zadnej-festival-at-uz-metalovej-kdekoliv-na-svete-nebo-ani-zanrove-jinej-ceskej-takovouhle-publikaci-nema -/ (Corvus)


Kniha vyšla se dvěma různými obálkami - černou se zlatou dvouhlavou orlicí a obálkou složenou z cihel josefovské pevnosti. (Corvus)