Zmije a křídla noci

recenze

Zmije a křídla noci (2024) 5 z 5 / Angie95
Zmije a křídla noci

Oraya je člověk,kterou upíří král Vincent jako malou našel v troskách. Ujal se jí a vychoval z ní svou dceru.

Naučil ji aby nikdy nevěřila nikomu kromě něj,protože všichni ostatní ji chtěli jen zabít.
Naučil ji bojovat aby byla schopna přežít.

"Dívej se jim do očí, když jim zabodáváš dýku do srdce..."

Oraya chodí do lidských čtvrtí aby je před upíry ochranila,ale sama se jednou z nich chce stát.

A proto se zúčastní turnaje Kejari který se pořádá každých sto let a kde může přežít pouze jeden.

Raihn je dvě stě let starý upír z nepřátelského klanu. Chce se spojit s Orayou , protože si myslí že na konci zkoušky bude jednoduché ji zabít. Jenže to netušil jak moc se plete.

Oraya s ním a s jeho kamarádkou Mische spojenectví uzavře.
I přes to, že ji slíbil ,že se jí po dobu spojenectví nic nestane je Oraya velice ostražitá.

Každý den spolu trénují , učí se jeden od druhého. Zkoušku za zkouškou zvládají spolu jako tým bok po boku.

"A tady ji máme "

Oraya a Raihn k sobě postupně začnou cítit něco co by neměli...
Je to špatné , turnaj může vyhrát jen jeden..druhý musí zemřít.

"Zakázána láska chutná po krvi "

Tak tohle, to bylo skvělý!
Upíři fantasy jak se sluší a patří.
Akce od začátku do konce. Napínavý příběh který vás pohltí.
Těžké zkoušky, hodně krve a umírání.

Ale taky je tu příběh od nenávisti k lásce a naopak z lásky k nenávisti.
Chemie mezi Orayou a Raihnem by si všiml úplně každý.

Raihn měl hodně tajemství které ani pořádně nevyšli na povrch.

Vincent byl jako král docela krutý ,ale jako otec šlo vidět že Orayu miloval ačkoli ji to nikdy neřekl.

Ten konec? Jako fakt? říkala jsem si co se to vlastně stalo Musím říct že mi puklo srdce tak že jste to museli slyšet i vy.
Samozřejmě já jak jinak než citlivka jsem si i pobrečela že jo
Nutně potřebuji druhy díl!
Na knihu nemám jedinou výtku a určitě pokud máte rádi upíry příběhy tak tato kniha nesmí chybět ve vaší knihovně.
Angie_boooks