Změň svůj dech a začnou se dít věci...

recenze

Změň svůj dech a začnou se dít věci (2023) 5 z 5 / ctenarPetrVETw
Změň svůj dech a začnou se dít věci

Zdravím. Jsem jedním z těch, o kterých se kniha v příbězích zmiňuje. Aktivně praktikuji vše v knize uvedené cca 5 let. Ke knize si dovolím pár slov. Nejde o román, tedy příběh, který si přečtete a na konci bude happy end. Nebude. Tato kniha je návod jak začít životní změnu, která vás posune o kus dál, ale jen v případě, že zpomalíte a začnete si uvědomovat vzájemné vazby těla, mysli a dechu, který jediný nás je schopen ukotvit v přítomnosti a díky kterému si můžeme pomoci mnohem více, než si vůbec umíme představit. A to hovořím z čistě praktických poznání. Změna ale nebude hned. Je to hlavně o trpělivosti a k tomu jsou v knize QR kódy, pomocí kterých máte možnost si autora i poslechnout a pochopit proč nelze vše jen napsat. Kniha by mohla mít tisíc stran a stále by neřekla vše. Obsahuje však základy, jednoduché vysvětlení procesů v těle a snadné techniky, které lze používat každý den a rozvíjet je dle svých možností a potřeb. Není potřeba stovka technik, stačí jen praktikovat, zkoušet a uvědomit si, že jen tak to jde. Nebude to snadné, protože hlava se bude bránit změně. Ale kdo vytrvá tak pochopí, že to stálo za to. Pomalu a jistě. Trpělivě a v přítomnosti. Trvale a jednoduše. Za mě velký dík Rosťovi, že mohu být tohoto součástí.