Vánoční kdože, cože?!

recenze

Vánoční kdože, cože?! (2023) 5 z 5 / Tess911
Vánoční kdože, cože?!

Vánoční kdože, cože?! představuje milý doplňek, který je “závěrem předchozích čtyř knížek, kde se dohromady vlastně spojí všechny postavy, které jsou úplně skvěle propojené. Ač předchozí knihy je možné číst nezávisle na sobě, tuto bych doporučovala číst pokud máte přečtené všechny nebo aspoň většinu. Rozhodně si to tak víc užijete, protože už budete znát všechny postavy

Co můžete v tomto krátkém vánočním příběhu čekat:

- skvělou atmosféru (a že teď už jsou ty Vánoce fakt blízko, takže nemáte žádnou výmluvu) doplněnou opět chaty, fotkami, písničkami,atd. (jestli je na něco u Oly knížek spoleh, tak že knihou to nikdy nekončí a já pro ten bambilión bonusovýho materiálu prostě žiju)
- opět to je cute a opět je to vtipné a co víc si přát
- osobně fakt moc oceňuji propojení všech postav a interakci mezi nimi
- sem tam nějaké to klišé, ale v tomto typu knížky vás ani nenapadne si na něj stěžovat

Zkrátka a dobře, pokud jste Oly knížky četly, tak tuhle rozhodně chcete číst taky. Dá vám přesně to co slibuje - pohodové romantické vánoční YA díky kterému na chvíli vypnete realitu. Pokud jste Oly knížky nečetli, tak máte co napravovat!

Vánoční kdože, cože?! Vánoční kdože, cože?! Nofreeusernames (p)

Vánoce jsou tady – jenom ne tak veselé, jak by si všichni přáli. Mei svátky bojkotuje od smrti svého táty, a teď se navíc musí vyrovnat s ultravánoční nevlastní sestrou Harper. Ava jako obvykle trpí v kruhu rodinném a stýská se jí... více