V pasti lží

Stran: 328
Nakladatelství: Motto
Rok vydání: 2018
Žánr: psychothrieller

V pasti lží je kniha, kterou jen tak neodložíte, vím tohle říká u psychothrielleru, ale nechte mě vás přesvědčit.

Je to příběh, který vypráví naše hlavní postava Cass. Žena, která po dlouhé době konečně našla štěstí. Se svým manželem žije ve vlastním domě, má skvělou nejlepší kamarádku a skvělou práci. Ale osud si proni připravil jinou cestu.
Jednou když se Cass vrací domů za velké bouřky se rozhodne, i přes varování svého manžela, jet lesní cestou, kde uvidí stát osamělé auto. Nejdřív si myslí že žena uvnitř potřebuje pomoct, ale nezatroubí ani nezasvítí světly. A tak Cass odjela. Naneštěstí, ráno z televize zjistí, že žena v autě byla nalezena mrtvá. Jak se Cass dokáže smířit s tím, že odsoudila neznámou na smrt?

Přečtěte si příběh plný strachu, úzkosti a paranoi. Při jehož čtení nebudete vědět co je pravda a co ne. Autorka vás vtáhne do Cassiny mysli, a nebudete moct knihu ani na okamžik odložit.

Stejně tak doporučuji i její ostatní knížky, především Za zavřenými dveřmi a Terapii, ale Dilema mě velmi zklamalo.