Úžasná kniha a kuchařka k tomu!

recenze

Pekáč buchet (2014) 5 z 5 / zavk
Pekáč buchet

Miluju tuhle knihu, co lepšího může být pro knihomola, který miluje vaření? Zaprvé jsem si oblíbila samotnou autorku, její styl psaní se mi líbil a to už v předchozí knize, tady mě rozhodně nezklamala, zadruhé miluju jídlo (bohužel), zatřetí miluju vaření a pečení, když hned první recept byly muffiny (které umím ze všeho nejlíp), málem jsem měla infarkt.. A čokoládové cookies mmm.. Jedno vím jistě, ke knize se vrátím už jen kvůli těm receptům..

Teď už k samotnému příběhu miluju ho, protože Klára jakoby byla moje sestra, a Matouš.. no co k němu říct, ten mi připomínal mého kamaráda. Oba byli dost přirození, a realističtí, celá kniha se mi líbila právě proto že se to klidně může stát i ve skutečnosti. Podlá Klára a rádoby vtipný Matouš se skvěle doplňovali, když ho zabolelo jeho mužské ego zachoval se špatně, ale nakonec pochopil že Klára pro něj udělá vše. Když se Klářina kamarádka Míša zamilovala do doktora Miloně vzniklo z toho několik pěkných scén. U knihy jsem se i několikrát zasmála, konec jsem vůbec nečekala, ale byl dobrý. Přestože někdo ji přečte za jedno odpoledne, jsem ráda že jsem ji četla déle.

Tuhle knihu můžu jedině DOPORUČIT! Až na ty vypadávající stránky, vím že to mělo více lidí, ale i tak.. když to máte doma naštve vás to mnohem více. Vypadlo mi nějakých 8 stran. Takže vám držím palce, aby jste si také nepořídili salátové vydání (jak říká moje mamka).