TICHÉ HLASY

recenze

Tiché hlasy (2024) 5 z 5 / Knižní střípky
Tiché hlasy

75/2024
TICHÉ HLASY 9.díl
PATRICIA GIBNEY
Nakl. KALIBR
Rok vydání 2024
368 stran
5*/5

Uběhl necelý měsíc a já jsem zpátky v irském Ragmullinu. Na Lottie a její tým čeká další zapeklitý případ. Máme zde mrtvoly žen, které zemřely hodně krutým způsobem. Byly otráveny a v jejich hrdle byl vždy nalezen skleněný střep.

Opět další zapeklitý a pekelně zamotaný případ, který jsem si ovšem bez výhrad užila. A pozor, zmizí nám Boyd. A do toho navíc velice důležitý a zlomový bod v životě Lottie, co více jsem si mohla přát...

Již jsem to psala vícekrát u předchozích dílů – hlavní hrdinka Lottie je mnohdy na zabití, vdova, máma tří dospívajících/dospělých dětí, dokonce již babička, ale se zástěrou u plotny ji fakt nenajdete. Je to policajtka tělem i duší, a i když vám opravdu docela často poleze na nervy, mnohdy nebudete vůbec souhlasit s jejím konáním, budete muset vždy uznat, že do vyšetřování každého případu jde s veškerým možným nasazením, zakousne se jako pitbull a nepustí dokud nedopadne viníky. A za to ji mám ve finále ráda.

Tato série je pro mě velká srdcovka. Pokud milujete Irsko, které zde však není vykresleno zrovna v těch nejhezčích barvách, pokud máte rádi trošku drsnější záležitosti, rozhodně tuto sérii vřele doporučuji. A já už stříhám metr do srpna, kdy vyjde další díl.
( KVĚTEN 2024)


Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Rachel Mullenová byla zavražděna, a když inspektorka Lottie Parkerová objeví v jejím hrdle skleněný střep, obává se, že může jít o oběť sériového vraha. Noc předtím byla dívka na večírku v nové luxusní restauraci a Lottie znepokoj... více


Komentáře (0)

Přidat komentář