Skvělý začátek nové série!

recenze

Dívky na kopci (2024) / MamaKnihomolka
Dívky na kopci

Představuji vám novinku, která vychází 22.4.! Alison Belsham je autorka úspěšné série Tatérka a toto je první díl série s inspektorkou Lexi Bennettovou.

Kniha se četla hrozně dobře. Moc mi vyvovovala i celková šířka knihy a sazba. Kratší řádky se mi zkrátka čtou lépe.
Příběh vás vtáhne už od prvních stran. Řešení případu je opravdu není snadné a vyšetřovatelé se doslova chytají stébla. Co mám moc ráda a zároveň to příběh ozvláštní, je pár kapitol z vrahova pohledu. Je super vědět co si myslí a jaké má pocity nebo plány a přesto stále zůstáváte v nevědomosti o jeho identitě.
Ze začátku mi inspektorka Lexi Bennettová přišla taková nijaká, ale postupem času, jsem si na ni zvykla a lépe ji pochopila, když jsem zjistila více podrobností o jejím životě a těším se na další.

Za mě naprosto skvělý začátek šokující série plný akce, napětí, zvratů a zapeklitých případů.
Milovníky thrillerů a detektivek nesmí tato kniha minout.

Děkuji Albatrosu za poskytnutí recentního výtisku, díky kterému jsem si mohla knihu přečíst ještě před jejím vydáním, vám ji přiblížit a vřele doporučit!