Recenze Mráz

recenze

Mráz (2024) / adelaYqvp
Mráz

Za poskytnutí knihy děkuju @humbook_blogeri .
~~~~~~~~~~
Tohle byla moc pěkná fantasy jednohubka s příjemnou dávkou napětí. Musím říct, že po přečtení jsem nevěděla co si o knize myslet. Bylo to něco nového. Ava byla víla vychována lidmi. Líbila se mi. Měla skvělý humor. Nenechala si nic líbit. Torin byl oříšek. Naštěstí jsme na začátku měli jeho pohled, který vysvětlil to, co se dělo dále. Jinak se mi moc líbil. Jeho pohled tam byl asi jenom dvakrát, což mě mrzí. Vílí svět byl zajímavý. Byl rozdělen na klany. V knize bylo na začátku řečeno, že víly jsou nemilosrdné. A to rozhodně byly. Moc jsem si oblíbila i vedlejší postavy. Autorky styl psaní se mi líbil. Všechno tam popisovala, takže jsem si uměla dost dobře představit jak to tam vypadalo. Pořád se tam něco dělo. Kniha má sice necelých 300 stran, ale mě přišlo, že má tak 400. Někdo to muže považovat za minus. Já to považuji za plus.Bylo tam i pár hot scének, což bylo super okořenění knihy. City mezi Avou a Torinem se začaly objevovat postupně. Ten konec byl povedený. Ava konečně začala trochu zjišťovat, co stojí za Torinovím rozhodnutím se nezamilovat. Autorka knihu ukončila ve velmi zajímavý moment. Můžu říct, že se budu těšit na další díl.