Návrat od Nicholase Sparkse

recenze

Návrat (2021) 4 z 5 / anet.myblog
Návrat

Knihy od Nicholase Sparkse mám na svém TBR listu už poměrně dlouho, jelikož knížky od tohoto autora už jsou takové romantické “klasiky”.
Plánovala jsem začít nějakou z jeho nejznámějších knih, ale když sem viděla, že vychází tahle novinka, rozhodla jsem se pro ni.
Od knížky Návrat jsem očekávala jednoduchý romantický příběh se smutným koncem, ale byla jsem příjemně překvapená.
Autor píše vážně skvěle, takže čtení rychle ubíhalo, ale k tomu pomáhal právě i samotný děj.
Najdeme tady romantickou linku, která se tvoří pomaleji, takže stíháme dobře poznat hlavní hrdiny Natalii a Trevora, kteří to v minulosti neměli jednoduché. V druhé polovině se ovšem objeví hned několik tajemství a záhad, které Trevor řeší. Místy jsem měla pocit, že čtu thriller, protože to bylo vážně napínavé a já jen četla dál, abych věděla, jak to tedy dopadne.
Čtení jsem si užila, moc mě to bavilo a knížku jsem nemohla pustit z ruky. A tak jsem ji přečetla za dva dny:) Můžu doporučit jako skvělou oddechovku a těším se, že si někdy přečtu něco dalšího od autora.

|#spoluprace ~ Za poskytnutí recenzního výtisku mockrát děkuji @knizniklub @knihkupectvi_luxor |