Náhodou

recenze

Náhodou (2023) 2 z 5 / half-bloodwagp
Náhodou

Nejdřív bych chtěla říct, že jsem se na tuhle knížku šíleně těšila. Dlouho jsem nečetla "čistou romantiku". Tím myslím, že to nebylo romantasy nebo tak.
A to byl možná kámen úrazu. Knížka moje očekávání nesplnila. Bylo to hodně klišé, ale to není úplně to, co by mi vadilo, protože to jistým způsobem k romantice patří. Co mi ale vadilo byl spíš způsob, jakým kniha byla napsaná. Hodně mi to stylem připomínalo fanfikce, které jsem dřív četla na wattpadu.

Co se ale romantické linky týče, tak ta se mi líbila moc. Užívala jsem si to napětí a tu touhu mezi Nathanem a Elenou. Zároveň se mi líbil vývoj obou postav a to, jak se v průběhu knihy poznávají.

Takže abych to shrnula. Knížka má velký potenciál, jen za mě není dobře napsaná, a to ji hrozně uskodilo.
Každopádně si myslím, že mladšímu publiku by se to líbit mohlo určitě. (Hlavně wattpad fanouškům.
2,5/5
Za knížku děkuji: humbookblogeri
#spoluprace

Náhodou Náhodou Petra Martišková

Zimní romance o přátelství i nenávisti, o princeznách i basketu. Elena a Nathan. Princezna a basketbalista s temnou minulostí. Dva vysokoškoláci, které svedl dohromady osud i souhra nešťastných náhod a ani jednomu se to zrovna dv... více