Musím přežít už jenom proto,abych ji mohl uškrtit

recenze

Pasažérka (2016) / BOOKSHOPAHOLIK
Pasažérka

Od Pasažérky jsem zpočátku nic nečekala , ani sem vlastně nevěděla o čem je.Půjčila si jí sestra od kamarádky.A jelikož sem já neměla co číst nakonec sem se do ní pustila.Přiznávám že začátek byl pomalejší,to však vůbec nebránilo tomu,abych o ní mohla říct , že byla snad nejlepší knihou , kterou sem dosud četla.Až takový na mě měla vliv.Věděla sem to už od asi třetí kapitoly , a když sem pak přečetla ty další , tak se mi to akorát potvrdilo.Kniha byla promyslená do posledního detailu,a já si připadala jako bych s nimi opravdu cestovala,především také proto ,že sem si natolik oblíbila hlavní postavy , a samozřejmě sem doufala , že se jejich vztah bude rozvíjet.
Tahle knížka se mi fakt hodně špatně popisuje právě proto , že jí neumím popsat přesně tak jak moc sem se do ní zamilovala.Dokonce sem se vrátila i ke starším kapitolám,styl , kterým byla kniha napsaná se mi moc líbil.
Kombinace vtipného humoru,jiskření mezi hlavními postavy,jejich společné cesty,řešení hádanek,nějaké ty rvačky a dobrodružné honičky,cestování epochami ,neustále se měnící prostředí,závoj tajemství,a zakázaná láska...povahy postav.....To je prostě pekelně dobrá kombinace.Tedy aspon pro mě.Věřím , že je určitě zpoustu lidí,kteří to budou pocitovat stejně.Jdu na drhý díl.