Můj názor na tuto knihu a popis knihy

recenze

Populární snadno a rychle (2014) 4 z 5 / Eliška_Florbal
Populární snadno a rychle

Kniha je podle skutečné události o dívce která ve škole nebyla vůbec populární. Jednou její otec našel zapadlou knihu v krabici z 50.let 20.století, kde bývalá modelka Betty Cornellová radí jak být populární. Každý měsíc je jiná kapitola například :jak se starat o pleť a jak se správně obléct na ples atd.Maya se všemi radami líbila a co se mi líbilo nejvíc? Její odvaha, pustit se do něčeho takového je odvážné.Do kostela chodila v sukni po kotníky, v rukavičkách, v sandálech vhodných pro babičky, a kloboukem. To jen aby dodržela všechny rady. Také nosila stahovací kalhotky, a každý den si sedala ke stolům s populárními lidmi.Na škole měli žebříček popularity a Maya si podle něho sedala od těch víc oblíbenějších než je ona až po stoly s fotbalisty. Kamarádů si našla hodně. Kniha mě začala bavit až v polovině, zrovna když jsem to s ní chtěla vzdát tak mě začala bavit a jsem ráda že jsem ji nakonec dočetla. Díky této knize si uvědomíte v čem spočívá kouzlo popularity. A není to kvůli vzhledu, ale hlavně kvůli povahy. Ještě jsem nezminila že Maya sehnala číslo na Betty a spojila se s ní a řekla o svém experimentu. Betty měla radost. Rozhodně čtěte. Dávám **** ale jen proto že mě ze začátku nebavila. Ale to asi není problém té knihy.

Eliška_Florbal
26.07.2017

Ahoj, přesně kniha se mi také hodně líbila, ale dvakrát bych ji asi nečetla protože už vím jak to dopadne atd. Díky za komentář :)

Vailer
26.07.2017

Je to jedna z mála knih, kterou jsem četla dvakrát :) Líbila se mi, hlavně proto, že to není takový typický "rádce", ale je to i formou deníku, psaná z vlastních zkušeností a zároveň se může kdykoli hodit.

Eliška_Florbal
10.07.2017

Ahoj, pokud čte někdo tuto recenzi kdo četl tuto knížku tak mi případně napište do komentáře jak se vám libila. Budu moc ráda :)