Muffin a čaj

recenze

Muffin a čaj (2018) 4 z 5 / Švestkamňam
Muffin a čaj

Skvělá knížka. Jsem náročný čtenář a ne každá kniha je pro mě. Hledala jsem knihu která mě bude bavit a nebudu jí číst jen tak. Dlouho jsem nemohla najít knihu co by byla akorát pro mě. Četla jsem víc knih ale nikdy to nebylo ono. Nejraději čtu romány a tato kniha mě velice zaujala. Delší dobu jsem trochu váhala ale nakonec jsem si ji koupila a myslím že to byla dobrá volba. Hned po přečtení prvních pár vět jsem věděla že je to skvělá knížka pro mě. Příběh je celkově velmi zajímavý. A v některých situacích je jejich řešení i vtipné takže se určitě i trochu zasmějete. Ale celá kniha je vlastně LGBT. Já osobně LGBT knihy zase úplně nevyhledávám ale tato je prostě skvělá. Myslím že zaujme určitě víc lidí a ne jen mě. Má zajímavý děj a taky hlavu a patu. Doporučila bych ji snad každému ale hlavně lidem kteří rádi čtou romány. Přijde mi prostě super akorát se někdy ztrácím mezi jednotlivými postavami. Ale jinak fakt skvělá a zajímavá. Četla jsem ji úplně napjatá a moc jsme se těšila a zajímalo mě jak skončí. Nakonec mě Konec celkem překvapil a tak se těším na druhý díl. Doufám že budu mít možnost si druhý díl co nejdřív přečíst. Takže pokud nic nečtete určitě bych si přečetla tuhle knihu. Nebudete litovat, vážně to za to stojí. Já jsem se do ní hned zamilovala a moc mě bavilo jí číst .