Muffin a čaj

recenze

Muffin a čaj (2018) 4 z 5 / kakisek
Muffin a čaj

Příjemná a milá oddechová kniha, od které se nedá odejít. Styl psaní je opravdu úžasný jako příběh samotný. Její hlavní hrdinové dokáží kolikrát překvapit. Hrdinové jsou svým způsobem zvláštní, a to dělá taky kouzlo knížky. V některých situacích mají zvláštní řešení, kterým dokáží pobavit. Těch situací je hodně, takže se knížka čte s úsměvem. Někdy, ale přijde problém, který nejde jen tak lehce vyřešit, i když se zkouší různá řešení. Když jedna cesta nejde, tak se musí zkusit druhá, a když ani ona nejde, tak se musí zkoušet tak dlouho, dokud není problém vyřešený. A to je vlastně pointou celého příběhu, ale jak to vždycky bývá ,každá cesta má svůj konec. Takže i tento příběh skončil šťastně i ,když to tak od začátku vůbec nevypadalo. Ze začátku jsem si myslela, že tahle kniha bude mít příběh ,který bude spíše patřit k těm co skončí špatně. Naštěstí tenhle příběh skončil dobře nikdo se nezranil ani nic podobného. Dokonce až nad moje očekávání.

Celý příběh mě osobně přišel docela krátký. Kdyby byl třeba o pár stránek delší, ráda bych strávila s knihou více času. Některá vyjádření jednotlivých postav, které v knize jsou, by mohla být lépe vystižena. Jinak kniha je naprosto úžasná, potěšil mě český autor. Už se těším až si přečtu další díl. Nebo jinou knihu od stejného autora.