Milé prekvapenie

recenze

Knihomolka (2021) 5 z 5 / martina5255
Knihomolka

Romantický příběh z vysokoškolského prostředí, v němž hraje hlavní roli knihomolka. Oddechová kniha psaná z pohledu dvou hlavních hrdinů.
Znáte taky ten pocit, když máte k přečtení tolik skvělých nových knih, ale není dostatek času? A navíc vám ostatní neustále vyčítají, že pořád jen čtete? Pak jste na tom stejně jako Nikol. Té se daří s knihomolskými problémy relativně slušně vypořádat, než se objeví jeden o něco větší zádrhel. Jmenuje se Luke – neustále zmlácený spolužák jejího staršího bratra, který má snad nadlidský talent na zprotivení knihy.
Knihomolka ma zaujala v prvom rade koli krásnej obálke, autorka bola pre mna neznáma a sledovala som na IG pribudajuce chvály na knihu tak som sa teda rozhodla ze to risknem a pustim sa neznáma no a neľutujem. Pribeh velmi krásny, mam rada keď je v knihe vela dialógov a ked sa kniha doslova číta sama. Niki a Luka som si od začiatku obľúbila, boli proste super ako sa navzájom doťahovali,pri čítaní bolo citit ich pocity,trápenia aj narastajúce city. Prijemna oddychovka ktora nesmie chybat v knižnici a ja mozem za seba povedat len toľko ze moj zoznam obľúbených autoriek sa rozrástol o M.K.Hardy a uz sa ma ako svojej fanúšičky nezbaví. Prajem veľa úspechov a daj nám ďalšie takéto krásne príbehy.