Dvě prázdná místa - Zuzana Holčíková

recenze

Dvě prázdná místa (2023) 5 z 5 / AndreaS22
Dvě prázdná místa

Volné pokračování příběhu Nely a Bena. Opět se setkáváme s oběma hlavními hrdiny, tentokrát po necelých dvou letech.

Za mě tento díl rozhodně předčil ten první a velmi jsem si ho užila. Na začátku každé kapitoly samozřejmě nechyběl nějaký krásný citát.

Ben je pro mě taková neutrální postava, myslím, že v reálném životě by to byl fajn kamarád, ale především je to kluk, který ví co chce a jde si za tím.
K Nele jsem si v prvním díle cestu nijak moc nenašla, ale tady mi sedla mnohem více a já s ní naprosto souznila.

Oproti prvnímu dílu tady byl pozvolný a krásně rozepsaný začátek, což jsem velmi ocenila.
V knize se postupně prolínalo spoustu emocí, ale já se celou dobu blaženě usmívala, protože to bylo opravdu krásně napsané a fakt mi to sedlo.

Co rozhodně nesmím zapomenout zmínit je čtivost, celou knihu jsem přečetla za pár hodin a ani jednou jsem se nenudila.
Jediné, co musím vytknout je konec, který byl na mě dost useknutý a já osobně bych ještě pár stran přidala. Jinak ale velmi povedené dílo!

Tento díl se mi zkrátka trefil do nálady ještě mnohem víc než Hra na druhou a já knihu moc doporučuji. A klidně bych se nebránila dalšímu pokračování.

Hodnotím 4,9 * z 5

Za knihu na recenzi děkuji přímo autorce.

Dvě prázdná místa Dvě prázdná místa Zuzana Holčíková

Volné pokračování knihy Hra na druhou (Autreo, 2020). Od jejich posledního rozhovoru uplyne nějaký čas. Čas, kdy se Ben i Nela vydávají každý svou vlastní cestou. Několik následných událostí však dokáží, že všechny cesty jsou p... více