DĚVČATA Z BLOOMSBURY

Nakl. KONTRAST
Rok vydání 2023
376 stran
4*/5

DĚVČATA Z BLOOMSBURY jsou krásný příběhem o jednom knihkupectví, zajímavých ženách a spoustě pravidel, která je zapotřebí změnit...

Vivien, Grace a Evie jsou tři mladé ženy, z nichž každá má svá tajemství, plány a sny. Povede se jim je splnit?

Kdysi jsem od autorky četla její první knihu SPOLEK JANE AUSTEN, která se mi tuze líbila, měla jsem tudíž velkou radost, že autorce u nás vyšla další kniha. A pokud jste tu její předchozí také četli, možná vás potěší, že i v této novince se potkáte s některými starými známými.

Všechny hlavní hrdinky jsem si oblíbila na první dobrou, držela jsem jim palce, fandila jsem jim. Toulala jsem se s nimi mezi knihami, měla radost za každou zmínku o nějakém titulu, který jsem sama znala, a když jsem pak mezi stránkami této knihy potkala i skutečně žijící osobnosti, byla to už jenom taková pomyslná třešnička na dortu.

Pokud máte chuť na román z knihomolského prostředí, z Anglie roku 1950, který neutíká zběsilým tempem, plyne pomalu, ale v žádném případě nenudí, vydejte se do jednoho stoletého knihkupectví Bloomsbury. Věřím, že vás tato návštěva potěší.
( ÚNOR 2024)

KNIHCENTRUM.cz