Dar

recenze

13: Ach, ta moje fobie, ta moje mánie (2022) 4 z 5 / Dollycz
13: Ach, ta moje fobie, ta moje mánie

Byla jsem oslovena nakladatelstvím @nakladatelstvi_iindruch pro recenzi na knihy.

Nakladatelství pořádalo soutěž o povídky na téma: ach, ta moje fobie, /ach ta moje mánie, ta mě jednou zabije. Zúčastnilo se až 50 autorů a nakonec vybrali 13 povídek. Žádné zkušenosti nemám, četla jsem jej poprvé a z některých jsem měla zimomriavky. Každá povídka je víceméně očíslovaná, podle toho na kolikátém místě se umístila. Určitě gratuluji všem autorům, máte to hezký zpracované a člověk si vždy něco "odnese".Každý do toho dal svoji osobnost a cit.

1- PRÁDELNA
10- O PÁTEROVI, KTERÝ SE STRACHOVAL
11- SPIKNUTÍ
12- IDEÁLNÍ DĚDICTVÍ
13- KOČIČKA A DÍRKA

Všechny byli impozantní, ale nejvíce mi utkvěly v hlavě: linka pomoci - super příběh s prvky nadpřirozena na konci a s Jendou to sehrál dobře.

Marný boj- vtipně podané, jak dokážou být lidé vůči sobě fakt zlý a chovat se hůř, jak ty slípky:D

Vichřice - neskutečný!! Na konci jsem zůstala s otevřenou pusou. Myslím, že bych se ale zachovala podobně, jako Nikola..

Spiknutí - vtipně podaná fobie o které jsem ani nevěděla, že existuje. Ve světě je dost zajímavých fobie evidentně:D

Kočička a dírka - Neskutečné! Zasloužené 1. místo, byla jsem do toho hodně ponořená.Přesně tenhle styl se mi líbí, bylo to propracované a hezky to do sebe zapadalo a závěr bude pro někoho šokující, pro mě tak na půl očekávaný, ale vynikající:)

Určitě si přečtěte, každý si tam najde to svoje, co ho chytí a nepustí:)

4 -

PS: moc dekuji za knihy a mám ještě vyhlídnuté, tak třeba v budoucnu při další recenzi

Dollycz

Dollycz také napsal