14 podob touhy aneb sbírka čtrnácti povídek o tužbách,sexu a fatazie.

recenze

14 podob touhy (2013) 4 z 5 / trynitrix
14 podob touhy

Kniha 14 podob touhy je sbírka čtrnácti povídek, kde se skrývají různé tužby a sexuální fantazie.

I když jsme neměli v úmyslu strkat nos do cizího soukromí, nemohli jsme si nevšimnout, že stěny ložnice, na které jsme předtím neviděli, pokrývají zrcadla. Nedalo se to přehlédnout už z toho důvodu, že okno zabíralo skoro celou jednu stranu.
„Hm, nejenom že má přítele, ale ještě rádi pozorují sami sebe..."
Naše sousedka zvolna vkročila do dveří ložnice a při tom houpala boky do rytmu hudby. Pak si svlékla halenku.

První povídka vypovídá o novomanželech, kteří se přistěhují do nového bytu a vedle mají zajímavou sousedku.

Druhá o ženě, která má tři odlišné muže a vyhovují jí jako jeden celek.

Třetí vypráví o muži, který má narozeniny a v baru čeká na svoji milou, sedí tam však okouzlující cizinka a fantasie začne pracovat na plné obrátky.

Ve čtvrté povídce sní hrdinka o sexu na veřejnosti, ale jestli se jí to vyplní?

V páté si pak představuje „znásilnění" v kladném smyslu slova - ona si to svým způsobem přeje...

V šesté se nám muž probouzí a je z něho jiný člověk - zcela vyměněný vzhledově i fyzicky, začne zažívat nesměrná dobrodružství jako Casanova. Jenže realita je jiná.

Sedmá má zálusk na vztah profesorky a studenta.

U osmé se podíváme, jak se šmíruje v převlékacích kabinkách, „až se za kamerou někdo červená".

Devátá představuje příběh kytaristy a dopisování tajné ctitelky.

Desátá povídka vás nažhaví na slunečné Mexiko a striptýzovou slečnu.

U jedenácté mladík vypráví barmanovi svoje sexuální vzestupy a pády, své maličkosti.

Dvanáctý příběh navazuje na první povídku, jak to dopadne se sousedkou, která pak zaučuje nezkušeného mladíka do tajů sexu a poskytování rozkoše ženám.

Třináctka je honbou za poztráceným spodním prádlem, fantasie nezná mezí - komu to asi patří a jak ta dotyčná vypadá?

A na závěr jako čtrnáctka nám představí tak zoufalou touhu po dítěti, že proto je někdo schopen udělat cokoliv.

I když jsou příběhy krátké, mají děj a spád. Ani vás pak na konci povídky nemrzí, že končí, a těšíte se na další. A určitě si né jednu povídku oblíbíte, jelikož jsou tam i vaše tajné skryté touhy.

Aracely
06.02.2016

Moc zajímavá a pěkná recenze , asi si ty povídky přečtu díky recenzi :-)