Zvony Londýna přehled

Zvony Londýna https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511607/bmid_zvony-londyna-gal-511607.jpg 4 193 193

Muž bez tváře, pachatel mnoha vražd, podvodů a zločinů proti lidskosti, byl demaskován a je na útěku. Peter Grant, londýnský detektiv a čarodějnický učeň, nyní hraje klíčovou roli v bezprecedentní operaci bezpečnostních sil, která má Muže bez tváře dostat před soud. Peter mezitím zjišťuje, že Muž bez tváře není ještě ani zdaleka vyřízený a uskutečňuje poslední kroky jistého dlouhodobého plánu. Plánu, který má kořeny v dvoutisícileté londýnské historii a který může město na Temži doslova srazit na kolena. Aby svou milovanou metropoli zachránil, bude Peter potřebovat pomoc své bývalé nejlepší kamarádky a kolegyně Leslie Mayové, která ho však už jednou zradila. A mnohem horší je, že se snad dokonce bude muset spojit se zlovolným nadpřirozeným zabijákem a agentem chaosu známým pod jménem Punch…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Argo

Lies Sleeping , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvony Londýna. Přihlašte se a napište ho.

Alma-Nacida
24.02.2024 4 z 5

Co napsat a nespoilovat? Takže pozor, SPOILER bude. Tak to bychom měli; všichni klaďasové přečkali tuto jízdu jen s lehkými zraněními, záporák je, doufejme, definitivně eliminován, vztah s bohyní přechází do fáze pořizování podvodního pokojíčku a ... A co bude dál? Pokud vůbec něco. Četlo se to dobře, ale do velkého finále to má daleko. Spíš to bylo takové civilně detektivní. Zato mě to bavilo, tak dávám čtyři hvězdy.

IHT
26.11.2023 5 z 5

Na serii i styl psani (linearni, jediny vypravec) jsem si zvykl a utival si ji. Tento dil patri mezi ty vydarenejsi, misty skoro napinavy :-)

Zelený_Drak
21.10.2023 1 z 5

Po dvou měsících od přečtení už si nevzpomínám, co přesně mě v závěru knihy zklamalo, že jsem jí nedala **, i když coby vyvrcholení hlavní dějové linky mi většinu času přišla jako jedna z těch v rámci série lepších. Mimo jiné tomu chyběl nějaký "WOW!" efekt. 1 + 5 knih příprav a tohle bylo všechno? Hm. Nevím, zda se mi chce pouštět ještě do Falešné hodnoty. Chtěla jsem si po dočtení Zvonů Londýna dát od série pauzu a zatím mi pokračování nechybí.

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

14.01.2020

Knižní novinky (46. týden)

10.11.2019

Negativní výsledek je stejně dobrý, jako ten pozitivní.

Kdyby lidé byli chytřejší, rutinní policejní práce by byla mnohem náročnější.

Jen málokteré stavby evokují zlověstnou hrůzu městské architektury padesátých let minulého století nápadněji než hospody s plochou střechou. (Zvony Londýna)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Zvony Londýna v seznamech

v Právě čtených3x