Zvířecí hrdinové přehled

Zvířecí hrdinové https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436521/bmid_zvireci-hrdinove-yTF-436521.jpg 5 31 31

Zvířata jsou nejen naši věrní průvodci, ale nezřídka se projeví i jako ochránci a pomocníci, kteří dokážou zachraňovat lidské životy. Právě o těchto výjimečných případech pojednávají příběhy psích i jiných zvířecích hrdinů. Autor popisuje, jak pes pomohl hasičům při požáru, papoušek zahnal útočníka, prasátko ochránilo svého sedmiletého kamaráda před útočícím pitbulteriérem, kočka varovala majitele domu před požárem, klokan přivolal pomoc pro svého pána, který se zranil při bouři – kniha je plná často neuvěřitelných příběhů, které mají jedno společné: statečnost a obětavost našich zvířecích společníků.... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Příběhy
Vydáno: ekniha , Esence

Animal Heroes: True Stories of Extraordinary Creatures , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvířecí hrdinové. Přihlašte se a napište ho.

DK197
31.12.2023 5 z 5

KNIHA: Tahle knížka vážně umí pohladit po duši. Je plná neuvěřitelných krátkých příběhů, co vám prostě musí vykouzlit úsměv na rtech a údiv na tváři. Všechny stránky dokazují, jak málo ještě rozumíme přírodě kolem nás a zvířatům. A že stejně tak jako se člověk dokáže chovat jako zvíře, dokáže se zvíře chovat lidsky. Takže se od sebe vážně nejspíš moc nelišíme, ačkoliv by si to někteří rádi mysleli.

SamMarešová
04.03.2023 4 z 5

Po Znamenité mrtvole jsem potřebovala něco oddechového a tohle bylo opravdu hodně oddechové. Krátké příběhy o zvířecích hrdinech založené na skutečných událostech.
Nenáročná, celkem dojemná četba o pejscích, kočičkách, konících ale i prasátkách, papušcích, klokanech... co pomáhali ať už fyzicky nebo psychicky.

Člověk musí žasnout nad oddaností němých tváří

Příběhy mohly být rozepsané trochu více detailněji.

Lovehorses365
09.01.2023 5 z 5

Nejlepši na této knize je že příběhy jsou PRAVDIVÉ!!!!

Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019

Kniha Zvířecí hrdinové v seznamech