Ztroskotání přehled

Ztroskotání
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450091/bmid_ztroskotani-qla-450091.png 4 145 145

Lillian a Dave přežili leteckou havárii a trvalo téměř dva roky, než se dostali z pustého ostrova zpátky domů. Vracejí se k rodinám, ale jejich život už není jako dřív. Odmítají říct, co se po pádu letadla skutečně odehrálo, a novinářům i veřejnosti předkládají smyšlené historky. Jak dlouho jim lhaní vydrží a co se vlastně pokoušejí skrýt? Trávit čas na neobydleném kousku země uprostřed oceánu je obtížné, ale žít s temným tajemstvím je horší…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Motto

Wreckage , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztroskotání. Přihlašte se a napište ho.

aydam
25.04.2024 3 z 5

"Někdy musíte zalhat. Někdy je to jediná možnost, jak ochránit ty, které milujete."

Poslední kapitola "O šest měsíců později" sice dovysvětlila některé události, ale zároveň celý napínavý příběh shodila do sekce Červená knihovna - všichni jsme chápaví, tolerantní a budeme se přátelit.

Mermaida
20.03.2024 3 z 5

Za mě takový průměr, kniha se četla lehce, místy byla napínavá, ale sem tam mi přišla v něčem lehce nereálná. Střídání současnosti a minulosti včetně pohledů dvou hlavních protagonistů bylo od autorky povedený počin a příběh byl díky tomu napínavější a troufám si tvrdit, že i čtivější. Přesto ale musím přiznat, že se našly pasáže, které mě "řekněme nebavily".
Od autorky jsem kdysi četla knihu Tajemství modrých dopisů a rozhodně ta mě chytla daleko více než tato.

mondulinecka
10.09.2023 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Knížka už mi dlouho ležela doma a vůbec se mi do ni nechtělo, nicméně jakmile jsem ji otevřela, neslo proste přestat. Střídalo se vyprávění z pohledu Lily a Davida, současnost a minulost na ostrově. Celkem předvídatelné, ale nijak mi to nevadilo. Zakončeno hezky, za mě spokojenost.

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Smrt je pravý opak míru: Je to boj, je ošklivá, strašná a špinavá. Nakonec je smrt prázdnota.

Lži, alespoň ty dobré, jsou plynulé a propracované. To pravda je ledabylá.

Moje plná náruč se rovná prázdnému místu v děloze.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Ztroskotání v seznamech

v Právě čtených2x