Ztracený stín / Případ profesora Körnera přehled

Ztracený stín / Případ profesora Körnera https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27806/pripad-profesora-kornera-27806.jpg 4 28 28

Kniha líčí osudy profesora s komplexem méněcennosti, který se snaží překonat volbou přátel a manželky, vyhledává silnější osobnosti. Jeho snaha ztroskotá a on podléhá ještě větším depresím.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracený stín / Případ profesora Körnera. Přihlašte se a napište ho.

nevermore3
17.11.2022 4 z 5

Ne, není to vůbec špatné, ale dechberoucí nebo objevné v dnešní době za mě taky nějak zvlášť ne. Nicméně chápu, že soudobou optikou v čase napsání knihy, to bylo mílemi napřed, a to v mnoha ohledech. Cizinec hledá byt za mě rozhodně daleko lepší :

maxik123
09.04.2022 3 z 5

Genialní kniha, konec nic moc. Trošku připomnělo Jarmilu Glazarovou.

E_Lan
30.01.2022 4 z 5

Přiznám se, že nakonec pro mě malinko zklamání. První příběh vcelku zajímavý, trochu povrchní, ale zábavná psychologická próza. Druhý příběh už zajel do Hostovských stop. Počátek příběhu pana Kornera je fantastický, závěr znovu trochu do ztracena. Přesto krásná psychologická sonda o nitra jednoho nešťastného a nevyrovnaného člověka. Zajímavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztracený stín / Případ profesora Körnera v seznamech

Egon Hostovský