Ztracená generace přehled

Ztracená generace https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342251/bmid_ztracena-generace-5zQ-342251.jpg 3 18 18

Cynismus i něha, každodenní útěky i potřeba zažít nový příběh, jedna generace ztracená na konci velkých dějin, nepokojné Brno uprostřed velké Evropy. To všechno je Ztracená generace. Román vyprávěný deseti účastníky nejen milostných víceúhelníků podává leckdy komické, jindy syrové svědectví o tom, kam až lze zajít ve snaze nic nezameškat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracená generace. Přihlašte se a napište ho.

Leonora
26.10.2023 1 z 5

Brňák by v životě nenapsal tramvaj a svatopetrská katedrála. Ale dejme tomu, to bych ještě strávila, ale číst se to nedá. Absolutně se ztrácím v postavách a šťávu to taky nemá.

effa
19.12.2021 odpad!

Poslouchal jsem jako audioknihu. Vydržel jsem asi půl hodiny, pak jsem to vzdal. Kniha o ničem.

jaroiva
12.11.2018 2 z 5

Nuda v Brně. 2 hvězdy za to Brno. Při čtení jsem spíš přemýšlela, kde leží která zmiňovaná ulice. Působilo to pak reálně. Tím moje nadšení skončilo. Postavy, děj, ani způsob psaní mě nezaujaly.

3 000 eknih zdarma ke stažení

08.10.2023