Zlá krv přehled

Zlá krv
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243698/bmid_zla-krv-9rp-243698.jpg 4 50 50

Zlá krv je príbeh o nezastaviteľnej, vojnou vyvolanej brutalite, ktorá sa šíri viacerými generáciami. Jednotka A sa dozvie, že americký sériový vrah sedí v lietadle z New Yorku do Štokholmu, ale nemá jeho poznávacie údaje. V neustálom kontakte s FBI sa policajti ženú na letisko, informácia však príde príliš neskoro: vrah je už v Štokholme. Čoskoro sa objavia prvé obete. Vraždenie pokračuje podľa nejednoznačného modelu, preto detektívi Paul Hjelm a Kerstin Holmová vycestujú do Spojených štátov, aby zistili niečo o vrahovej minulosti. Istá stopa ich privedie na jeho osobitú a znepokojujúcu identitu, no ďalší krok, jeho dolapenie, sa ukáže ako dlhý a náročnejší.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Príroda

Ont blod , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlá krv. Přihlašte se a napište ho.

playada
13.09.2023 4 z 5

Autor je dobrý vypravěč. Konec je překombinovaný, ale co už taky pořád vymýšlet , že ?

jprst
24.12.2022 3 z 5

Přece jen poněkud povedenější než počátek série, ale zase ne tak přesvědčivé, aby mne to nalákalo k četbě dalšího pokračování.

Oksalakka
20.07.2019 4 z 5

Lepší než Misterioso, víc akce i humoru, líp to drží pohromadě. Konec poněkud přestřelený, ale budiž. Začíná se to blížit lepším věcem od Maj Sjöwallové a Perra Wahlöö.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlá krv v seznamech

v Právě čtených2x