Žiarivá hodinka přehled

Žiarivá hodinka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452179/bmid_ziariva-hodinka-Fyx-452179.jpg 4 197 197

Román o vášni, zármutku, strate a tajomstvách, zasadený do obdobia búrlivých zmien medzi dvoma svetovými vojnami. Je lepšie žiť a milovať alebo prežívať v bezpečí? Selina Lennoxová patrí k zlatej mládeži. Jej život je reťaz nekonečných večierkov plných alkoholu a škandálov, ktorý má jediný cieľ: oslobodiť sa od prísnych pravidiel a nudného života, ktorý jej naplánovali rodičia. Lawrence Weston je chudobný maliar a fotograf, ktorý jednej noci nečakane vstúpi do Selininho života. Hoci si uvedomuje, že dievča s jej postavením nikdy nemôže byť jeho, nedokáže sa do nej nezamilovať. Láska, ktorú objavia, je skutočná. Selina sníva o šťastnom živote po jeho boku, potom však dôjde k tragédii, ktorá všetko zmení... Román o vášni, zármutku, strate a tajomstvách, zasadený do obdobia búrlivých zmien medzi dvoma svetovými vojnami... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

The Glittering Hour , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žiarivá hodinka. Přihlašte se a napište ho.

ctenarEva60mq
22.02.2024 3 z 5

Kniha se mi líbila i když přibližně do půlky to bylo trošku dlouhé a únavné ale konec krásný i když smutný.

cornetka
29.12.2023 4 z 5

Ze začátku se mi zdál děj takový utáhlý a pomalý. Konec to ale vyvážil - byl sice smutný, ale i krásný. Je to příběh plný emocí, především ten konec, ale také tajemství a zakázané lásky, která nikdy neskončila. Konec není veselý, ale o to silnější zážitek to je.

mynonka
31.05.2023 4 z 5

Stejně jako první autorčina kniha je i tato srdcervoucí i hřejivá zároveň. Akorát se mi jako matce hůř četla.

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Knižní novinky (5. týden)

26.01.2020

Kniha Žiarivá hodinka v seznamech