Devátý soud přehled

Devátý soud
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205676/devaty-soud-205676.jpg 4 135 135

V garážích nákupního centra dojde ke střelbě a za oběť jí padne mladá žena se svým dítětem. Protože neexistují svědci, může Lindsay Boxerová pracovat jen se vzkazem napsaným červenou rtěnkou na přední sklo auta. Další vražda na sebe nedá dlouho čekat, a než Lindsay najde spojitost mezi oběma případy, přinutí ji vrah, aby dala život v sázku.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

The 9th Judgment , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Devátý soud. Přihlašte se a napište ho.

de6978
29.08.2023 5 z 5

Kniha samá vražda ala Chris Carter. Dobře se čte, každá kapitola má cca 2 strany, takže čtení rychle ubíhá.

Lupička drahých šperků Sarah, nenávistný manžel, který zabíjí ženy a děti. Dítě s přezdívkou Smrdutá bomba, komisařka Lindsay Boxerová a vrah, který píše vzkazy rtěnkou.

IvcaIva
19.04.2023 4 z 5

Nenáročné čtení do MHD. Ale nijak zvlášť mě děj ani nenapínal, ani nezaujal.

konicekbily
28.09.2022 4 z 5

Zajímavá zápletka, dvojitý případ, dobře popisované napínavé scény, ale také spousta dialogů z červené knihovny. Hezky poskládané formou krátkých kapitol - a je to pěkné relaxační čtení do metra či jiného prostředku veřejné dopravy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Devátý soud v seznamech

v dalších seznamech2x