Zen žen: Jednou se tomu zasmějem přehled

Zen žen: Jednou se tomu zasmějem https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503069/mid_zen-zen-jednou-se-tomu-zasmejem-KkN-503069.jpg 5 29 29

Oblíbené stripy z časopisu Respekt se vracejí ve zbrusu novém knižním výboru, který se neztratí v žádné plátěné tašce ani kabelce. Zábavná kniha o ženách a mužích, o rodičích a dětech. O našich vztazích partnerských, milostných, ale i rodičovských a přátelských. Rozchody, filozofování nad vínem, milostné trapasy, zlobivé děti, nemožní partneři, cynické matky a ještě trocha vína… Tento svazek, jenž přináší krátké příběhy z let 2017-2022, neopomíjí ani další "radosti" naší doby, třeba domácí karanténní ponorku. Lela Geislerová a Martin Mach Ondřej se opět představují v nejlepší formě. Díky svému nadhledu, smyslu pro humor i pro psychologický detail povyšují známé situace na zábavné etudy z nekonečného seriálu mezilidských vztahů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zen žen: Jednou se tomu zasmějem. Přihlašte se a napište ho.

Guarnere
26.12.2023 3 z 5

Jednohubka. Vtipné, v některých situacích jsem se viděla jako vyšitá. S přečtením slov v bublinách jsem žádný problém neměla. Ilustrace velmi podařené - jen změna ve směru pohledu jedné z postav a řekne to tolik, super.

wooloong
18.10.2023 4 z 5

Perfektní kresby a trefné postřehy ze života. Myslím, že každý z nás se tam najde alespoň na jedné stránce. Jednu hvězdu ubírám za často špatně rozluštitelné texty v bublinách.

Hesonit
02.08.2023 4 z 5

Často trefa do černého, skvělá kresba. Některé bubliny pro velikost písma téměř nečitelné a to je ohromná škoda.

Vychází Ticho a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2022

Ocenění knihy (1)

2023 - Magnesia Litera (Litera za humoristickou knihu)

Kniha Zen žen: Jednou se tomu zasmějem v seznamech

v Právě čtených1x