Zrážka svetov přehled

Zrážka svetov https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423767/bmid_zrazka-svetov-254-423767.jpg 5 175 175

Brána medzi svetmi sa otvorila a všetky postavy z Krajiny príbehov môžu voľne vstupovať do našej reality. Conner Bailey si myslí, že nič horšie sa stať nemohlo. No len do okamihu, keď zmizne Alex. .. Conner a jeho priatelia to bez nej nebudú mať jednoduché. Musia vybojovať tú najväčšiu bitku, od ktorej výsledku závisí všetko, osud a bezpečnosť tých, ktorých milujú, ale aj oveľa viac. Dokážu vyhrať vojnu a obnoviť rovnováhu a poriadok medzi ľudským a rozprávkovým svetom?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Words Collide , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrážka svetov. Přihlašte se a napište ho.

slay_girl
08.01.2024

BOŽŽŽŽŽÍÍÍÍ

AlexandraBane
16.12.2023 5 z 5

Úžasné zakončení série. Celá série se skvělě čte a ubíhá pod rukama. Nemůžu jinak než doporučit dál!

milovnice_knih_
27.04.2023 5 z 5

Skvělé zakončení skvělé série.
Po dlouhé době jsem se vrátila k sérii Země příběhů, abych ji uzavřela a lepší konec jsem si přát nemohla. Jsem moc ráda, že jsem se opět setkala s mýma oblíbenýma postavama. I když se knížka už moc neodehrává v Zemi příběhů, tak je skvělá. Postavy jsou dokonalé, svět je boží, příběh skvělý a autorův styl psaní je úžasný - dobře se čte a stránky jen mizí pod rukama.
Určitě moc doporučuji !!!!!!

Knižní novinky (19. týden)

05.05.2019

"Člověk nemusí být uvnitř zrcadla, aby byl chycený v něm," řekla. "Vzpomeň si na všechny ty, co se dívají na svůj odraz a nelíbí se jim, co vidí. Vzpomeň si na všechny ty lidi, kteří staví svoje štěstí jedině na vzhledu. Vzpomeň si na ty, kteří si neužívají života, protože nejsou spokojeni s tím, jak vypadají. Podle mě jsme vlastně všichni vězni zrcadel." - dívka v zrcadle

Kniha Zrážka svetov v seznamech

v dalších seznamech2x