Zázrak tam dole přehled

Zázrak tam dole https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379432/bmid_zazrak-tam-dole-Ncd-379432.jpg 3 42 42

Zázrak tam dole je kniha, která vysvětluje vše, co jste chtěli vědět o vagině, ale neodvažovali jste se zeptat. Také zjistíte, že spousta věcí, o kterých jste si mysleli, že je znáte, je ve skutečnosti úplně jinak. Zázrak tam dole je humorné, přímočaré i poučné čtení. Kniha byla přeložena do více než 30 jazyků.

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Omega

Gleden med skjeden , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zázrak tam dole. Přihlašte se a napište ho.

Pasadenka
26.05.2022 3 z 5

Vypadalo to zajímavě, ale až tak moc mě to neohromilo

Na knížku se dá dívat z různých úhlů a hrozně záleží na tom, jaké vědomosti máte. Pro mě tam toho moc objevného nebylo, nicméně je jasné, že pro některé slečny, které se o své intimní partie doteď moc nezajímali to bude hodně poučná knížka.

Po úvodním povídání o anatomii, se dostáváme k menstruaci, antikoncepci, následně proběhneme choroby a dotkneme se něco málo těhotenství, menopauzy a sexu.

Věci, co mi nesedli:

Docela mi vadili komentáře na mužské pokolení. Bylo to spíš trapné, nežli trefné.
Komentář k menstruaci byl pro mě opět hodně zavádějící. K tomuto tématu mi pořád naskakoval film Mesiac v nás, ve kterých protagonistky byly hodně pro menstruaci jako esenci ženské energie a výjimečnosti. Zde autorky razí tezi jednoho španělského doktora z onoho filmu: „Když nechceš děti, neměj to!“
Ten přístup k sexu mi taky moc nesedl. Ve zkratce: Píchej, chlastej, bav se!

K názorům autorek mi chyběla vyváženost a opozitní pohled, aby čtenářkám předestřely víc, než jen své postoje a morálku a v té záplavě ubezpečování, že je vše naprosto správné a v pořádku třeba řekli, že je v pořádku taky krvácet, nebrat antikoncepci, mít děti, nebo nemít sex, nebo nepít alkohol, nebo…

Jako úvod hezké, malinko jednostranné, ale víc jak za 3 to pro mě není.

heliiinka
21.02.2022 5 z 5

Rozhodně zajímavá kniha s informacemi, které nejsou běžně dostupné. Škoda toho růžového obalu, styděla bych se to číst v tramvaji ale obsah je opravdu pečlivě vytvořený a poučný.

wiix
05.05.2021 4 z 5

Trefná encyklopédia, ktorú by si mala prejsť každá žena. Nové informácie, staré a známe zhrnuté. Naozaj bez hanby.

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Kniha Zázrak tam dole v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech1x