Crescendo přehled

Crescendo
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353250/mid_crescendo-VBW-353250.jpg 4 1112 1112

Nora Greyová série

Zavržený série

2. díl

Norin život má stále ďaleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážneho anjela. Patch je tajomný, nádherný, magneticky príťažlivý, ale navzdory tomu, akú rolu má hrať v Norinom živote, sa správa všelijako, len nie anjelsky. Je stále vyhýbavejší než pr edtým a k tomu sa ešte zdá, že trávi stále viac a viac času s Norinou úhlavnou sokyňou Marciou Millarovou. Nebyť Patchovho nepochopiteľného správania, Nora by sotva vzala na vedomie Scotta Parnella, starého rodinného priateľa, ktorý sa presťahoval sp äť do mesta. Lenže Noru začne k Scottovi čosi vábiť a priťahovať - napriek pocitom, ktoré ju varujú, že Scott pred nimi niečo skrýva. Noru navyše celý čas prenasledujú obrazy jej zavraždeného otca. Začne sa zaujímať, či jej pôvod nemá niečo spoločné s jeho smrťou. Zúfalo sa snaží zistiť, čo sa vlastne v minulosti stalo, a následkom toho jej hrozí stále väčšie a väčšie nebezpečenstvo. Ale možnože niektoré udalosti je lepšie nechať spať, pretože pravda môže zničiť všetko - a všetkých, ktorým Nora verí a ktorých má rada.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Crescendo. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Druhý diel série zavrhnuty nás v ťahu je ďalej do sveta padlých a nefilov. vzťah Nory a Patcha je na mŕtvom bode a Nora opäť celý smrteľným nástrahám a ku koncu knihy zistí zaujímavé fakty. Druhý diel sa čítal veľmi dobre tak ako prvý už sa teším na tretí

Viky007
27.08.2023 5 z 5

No musím říct, že se s tím autorka nemaže. Přestože si na prvních stránkách hlavní hrdinové slíbili lásku až navěky, o chvilku později se dočkáme první pořádné hádky. Nora byla... jak jen to říct... prostě na zabití. Ale na druhou stranu to byl její první vztah, takže se nad extrémní žárlivostí daly přimhouřit oči. A Patch taky nebyl žádný svatoušek. Konec mě docela překvapil a musela jsem hned začít číst další díl.

Artep071
24.11.2022 4 z 5

Skvělé pokračování .. jsem sice celou dobu naštvaná a cejtím šílenou zlost , ale je to dobré :)
Nořino chování je dle mého ukázkové ... puberta.. první zamilovanost, žárlivost, nevědomí a pocit zrady ... fuuuu kdo by se nechoval šíleně?? xi xi Patch ... mnohé komentáře jej omlouvají ..já tak nějak držela s Norou ..choval se bezohledně a mohl Noru uklidnit a vysvětlit jí co se děje a nenechat jí se v tom takto plácat ..není mu snad kolem 300 let ?? Ten závěr mě docela dostal a uf beru další díl :))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Crescendo v seznamech

v Právě čtených18x