Zavěšená pizza přehled

Zavěšená pizza
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406676/mid_zavesena-pizza-uz7-406676.jpeg 4 70 70

Osud si najde každého, pak už jen stačí postavit se mu tváří v tvář. Dočká se i Cimbi, teoretický sukničkář s postavou a povahou, po kterých ženy zrovna netouží, nedopatřením promiskuitní Markéta, moderátor v rádiu a amatérský muzikant Petr. A také bezdomovec Toporný, Filipa a její rodina, dokonce i její spolužáci Vikul a František. Ty všechny a mnohé další spojí „zavěšená pizza“, důkaz, že v lidech zůstává stále něco dobrého a chtějí si dělat radost. Ostatně… nikdo by v životě neměl zůstat na všechno sám a na každého se alespoň jednou usměje štěstí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zavěšená pizza. Přihlašte se a napište ho.

Klára90
05.10.2023 4 z 5

Takové milé, příjemné, místy dojemné, místy nudnější, ale vlastně stále fajn čtení. Pro mě to bylo takové pohlazení po duši, četlo se mi to opravdu dobře. A sem tam nějaká věta krásně sedla, bylo v ní tolik životní pravdy a důvod trochu se zamyslet. Velký palec nahoru za rýmy na začátku každé kapitoly. Ty se mi líbily moc!

sebemi
08.07.2023 4 z 5

Autora jsem neznala, je to takové úsměvné, odpočinkové čtení ze života.

ivca84
02.12.2022 4 z 5

kniha je ctiva a pěkne spracované osudy

Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019

Kniha Zavěšená pizza v seznamech