Závazek přehled

Závazek https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285246/bmid_zavazek-Di9-285246.jpg 4 119 119

Historická romance zasazená do období 1100 n. l., kdy Anglie byla zasažena smrtí Viléma II. a na královský trůn nastupuje Jindřich I. Gillian nikdy nebyla obyčejná dívka. Její život už od raného dětství byl provázen viděním věcích budoucích. Její dar, skrývaný jejím nevlastním otcem na hradě Moray, naplňoval všechny v jejím okolí strachem. Vše se ale změní v okamžiku, kdy je její otec zatčen a ona musí jen se svými nejbližšími utéct do Skotské Vysočiny, kde nalézá nejen mír, který nikdy nepoznala, ale i něco, co si nikdy nemyslela, že pozná. Lásku. Štěstí je ale stále daleko. Vrah číhá ve stínu, aby udeřil svým posledním úderem, a staré křivdy musí být napraveny, aby mohla být pravda objevena.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závazek. Přihlašte se a napište ho.

evineckY
09.01.2024 5 z 5

Jak milé překvapení, že tak skvělou knihu o hrdých horalech napsala
skvělá česká autorka, jako by to byla pravá Skotka.
Parádní historický román, který chce pokračování !

kolacky
28.12.2022 4 z 5

Podruhé přečteno a opět spokojenost, mohla by paní autorka klidně vydat další skotské dobrodružství!

munka
18.11.2022 5 z 5

Oddychová romantika, ktorá má všetko. Urastených horalov, dobrodružstvo, lásku, intrigy. Česká autorka je milým prekvapením. Ďalšia kniha by potešila.

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Kniha Závazek v seznamech