Zásah osudu přehled

Zásah osudu
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214408/mid_zasah-osudu-214408.jpg 4 32 32

Alex je šťastnou ženou. Má skvělou právnickou kariéru, úspěšného muže a báječnou dceru. Jako blesk z čistého nebe však přichází zpráva z běžného preventivního vyšetření. Alex se pouští do boje s vražednou nemocí, nenachází však oporu v doposud tradičních jistotách...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zásah osudu. Přihlašte se a napište ho.

p.stranska
08.03.2024 4 z 5

Přestože je to klasická Steelová s tou vztahovou linkou a hromadou sexu, je tato její kniha silná a řekla bych, že dokonce i snadno zapamatovatelná. A to díky brilantnímu vykreslení Alexiny nemoci a jejích citů a pocitů během léčby. Syrově, bez příkras a zbytečného patosu. Kdo si prožil něco podobného, ten to určitě potvrdí.

Terisek99
16.05.2018 5 z 5

Kniha byla úžasná. Ze začátku mě kniha nebavila, ale pak mě zaujala. Doporučuji si přečíst.

petrulkaa
16.03.2018

Po přečtení prvních stránek jsem chtěla knihu odložit. Neměla jsem chuť ani odvahu číst o tak vážném tématu jako je rakovina. Nakonec mě ale kniha zaujala a zcela pohltila. Jsem ráda, že jsem ji přečetla , neboť je důkazem toho, že boj o život se nemá vzdávat.
Má oblíbená autorka je opravdu mistrem svého řemesla. Je to její již několikátá kniha, která nemá nic společného s červenou knihovnou a to mě no ní baví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zásah osudu v seznamech

v dalších seznamech1x