Zapomenuté dítě přehled

Zapomenuté dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175980/zapomenute-dite-175980.jpg 4 714 714

V poklidném městečku na severním pobřeží Anglie byla nalezena brutálně zavražděná studentka. Za pár měsíců dojde na nedaleké farmě k dalšímu podobnému zločinu. Nic nenapovídá tomu, že by obě oběti něco spojovalo. Policistka Almondová se upne na druhý případ, ale stále jí uniká otřesné tajemství, které rodinu navždy poznamenalo. Při pátrání se musí vrátit hluboko do minulosti. Až k děsivému odhalení jednoho prosincového dne před více než třiceti lety. A dokonce ještě dál, do doby 2. světové války, kdy záhadným způsobem zmizelo malé dítě... Než vyšetřovatelka pochopí, že duševně nemocný pachatel dodnes neuhasil svou nenávist a touhu po pomstě, s hrůzou si uvědomí, že už může být pozdě.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Das andere Kind , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zapomenuté dítě. Přihlašte se a napište ho.

Kacatko86
14.01.2024 2 z 5

U knihy jsem se nudila. Hodně postav mi ani tak nevadilo, mám ráda rodinné historie, čekala jsem napnutě na rozuzlení příběhu, co se stalo se zapomenutým dítětem jak to souvisí se současnými vraždami, ale na konci jsem zjistila, že příběh z války má pramalou souvislost. Že motiv vraha byl vlastně úplně jiný, jako kdyby šlo o dva nezávislé příběhy, které se autorka snažila spojit, ale nějak se to nezdařilo.

Cami.lla
06.08.2023 4 z 5

Kniha mě velice mile překvapila. Doporučila mi ji známá, moc se mi do ní nechtělo, protože úplně nevyhledávám tento žánr, ALEpříběh mě vtáhnul a s napětím jsem četla dál a dál až do konce.
Závěr byl sice na můj vkus překombinovaný, přesto se mi kniha líbila a celkově ve mě zanechala dobrý dojem.

vekkr
22.06.2023

Několikrát jsem se k ní vrátila,ale vzdávám.Ztratila jsem se,a už nechci znova začínat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zapomenuté dítě v seznamech

v Právě čtených15x