Zamilovaná hypnotizérka přehled

Zamilovaná hypnotizérka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496601/bmid_zamilovana-hypnotizerka-642c5d78e0dca.jpg 4 972 972

Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou – už roky jej prý pronásleduje jeho expřítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, kterou odjakživa zajímalo, co lidi vede k takovému chování, to neodradí, ba naopak. Popadne ji totiž zvláštní soutěživost a snaha dokázat, že ona je rozhodně lepší partie. Čím více toho o Saskii slyší, tím víc se s ní touží potkat. Netuší ovšem, že už se tak stalo – Saskia totiž už nějakou dobu k Ellen chodí pod falešným jménem jako klientka, protože se stále nedokáže od Patricka odpoutat, a tak se touží dozvědět všechno o ženě, která ji nahradila. Saskia proniká čím dál tím hlouběji do světa své terapeutky a působí jí také čím dál větší problémy. Neškodné zprávy a „náhodná“ setkání v restauracích jsou jí brzy málo. Jaké hranice je Saskia schopná překročit, aby dosáhla svého?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Hypnotist´s Love Story , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zamilovaná hypnotizérka. Přihlašte se a napište ho.

RMarkéta
23.04.2024 3 z 5

Nápad na příběh špatný není. Jen si to chtělo s ním trošku více pohrát. Taky mohla paní autorka samozřejmě ještě přitvrdit. Postavy nejsou zrovna moc sympatické. Jediné, co knihu někam posouvá a osvěžuje, je pohled stalkera, tedy v tomto případě stalkerky. Je zajímavé takové postavě nahlédnout do hlavy.

tereza1526
11.02.2024 5 z 5

Tak mě se knížka hodně líbila a hodnocení na databázi mi přijde dost podhodnocené. Velmi zajímavá zápletka, zajímavé postavy. A moc se mi líbily i informace o hypnoterapii. Četla jsem od L. Moriarty Sedmilharky a A co Alice zapomněla - obojí má vyšší hodnocení než tato knížka. Ale můžu říct, že u mě na plné čáře vyhrává právě Hypnotizérka

KatkaHutyrová
01.01.2024 3 z 5

Za mě zklamání. Zpočátku to vypadalo slibně, ale nakonec se z toho vyklubala zdlouhavá červená knihovna! Děj plyne strašně pomalu a je tam spousta úplně zbytečných odboček.
Autorka to umí rozhodně líp. Toto je průměr - neurazí, nenadchne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Občas jí připadalo hrozně zvláštní a nesprávné, že člověk může mít s někým tak důvěrný vztah, může vedle něj usínat a ráno se vedle něj probouzet, může s ním zcela pravidelně provádět nesmírně osobní úkoly a pak zčistajasna nezná ani jeho telefonní číslo, netuší, kde ten druhý bydlí, ani kde pracuje, co dnes, minulý týden nebo v uplynulém roce dělal.

Některé okamžiky určitě v životě nezapomenu a jiné si už asi nikdy nevybavím.

Kniha Zamilovaná hypnotizérka v seznamech

v Právě čtených12x