Základy ekonomie: pro studenty vyšších odborných škol a neekonomických fakult VŠ přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166825/zaklady-ekonomie-pro-166825.jpg 4 10 10

Druhé vydání úspěšné učebnice obsahuje základy ekonomie, na kterých může student stavět při dalším studiu pokročilejších kurzů ekonomie. Nepoužívá matematickou formu výkladu a z grafických modelů využívá převážně základní model poptávky a nabídky. Obsah učebnice je standardní, je ovšem více zaměřený na českou ekonomickou realitu. Kniha obsahuje řadu příkladů, které ukazují, jak ekonomický život v naší zemi odpovídá poznatkům a závěrům ekonomické teorie. Studenti ocení zejména srozumitelný a názorný výklad, který je založen na příkladech a činí tak ekonomickou teorii méně abstraktní a lehce přístupnou i začátečníkům. Příklady a aplikace tvoří plných padesát procent textu knihy, což je u podobných učebnic ojedinělé. Učebnice umožní studentům nejen zvládnout základy ekonomie, ale také vytříbit ekonomický způsob myšlení. Zdroj: http://eshop.beck.cz/zaklady-ekonomie-pro-studenty-vyssich-odbornych-skol-a-neekonomickych-fakult-vs-2-vydani-d/... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Základy ekonomie: pro studenty vyšších odborných škol a neekonomických fakult VŠ. Přihlašte se a napište ho.

radim4561
27.02.2021 5 z 5

Skvěle napsána, za mě povinná četba.

ladyba
15.01.2016 4 z 5

Stojí za pozornost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Základy ekonomie: pro studenty vyšších odborných škol a neekonomických fakult VŠ v seznamech