Záhadný Spider-Man #13 přehled

Záhadný Spider-Man #13 https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7475/zahadny-spider-man-7475.jpg 4 9 9

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhadný Spider-Man #13. Přihlašte se a napište ho.

Ivan Kučera
16.10.2018 4 z 5

V predchádzajúcom Záhadnom Spider-Manovi (t.j. v čísle 12) sme v prvej polovici ukončili pecku s nezastaviteľným Juggernautom a v druhej polovici dvanásteho zošita bol načatý príbeh o tom, ako Spajdy naháňa zlodeja Kobru a tesne potom, ako ho konečne chytí, sa na scéne objaví Kobrov bývalý kolega, majestátny a desivý zločinec Mr. Hyde. V čísle 13 je príbeh dokončený. Jedná sa v podstate o jednu veľkú akčnú scénu, v ktorej Spajdy striedavo uteká pred Hydeom a striedavo s ním bojuje (resp. sa ho snaží zastaviť) a striedavo paradoxne pred ním ako pred zločincom chráni iného zločinca - bezbranného Kobru, ktorý je možno šikovný a pohybovo nadaný, ale proti fyzicky zdatným súperom nemá najmenšiu šancu. Príbeh vyšiel v KVS 34 pod názvom Tarantulovo znamení v roku 2020. Mimochodom, je absurdné, že na obálke nasledujúceho čísla 14 sa úplne nepochopiteľne vyníma práve Mr. Hyde, pričom jeho príbeh bol ale dokončený v čísle 13 a v čísle 14 sa neobjaví ani na sekundu.

Kapis
03.02.2014 4 z 5

Naprostá klasika, kdy jsem jako děcko oblizoval výlohy PNS-ek a každý další díl jsem hltal s posvatnou úctou. Zlatý Semic Slovart! Některépasáže jsem dokonce znal nazpaměť stránku po stránce, obrázek po obrázku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhadný Spider-Man #13 v seznamech