Říkejte mi Win přehled

Říkejte mi Win
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506074/bmid_rikejte-mi-win-Gkg-506074.jpeg 4 151 151

Win série

1. díl

Bohatou dědičku Patricii Lockwoodovou před lety záhadní únosci drželi na neznámém místě. Podařilo se jí uprchnout, ale věci ukradené její rodině se nikdy nenašly. Až teď se v bytě zavražděného samotáře najdou dva pozoruhodné předměty: Vermeerův obraz a kufr s iniciálami WHL3. Windsor Horne Lockwood III., zvaný Win, neví, jak se tam jeho kufr a rodinný obraz ocitly. Jeho zvědavost ještě vzroste, když se dozví, že muž, který unesl jeho sestřenici, byl zapletený do dávného zločinu. Oba případy jsou záhadou už celá desetiletí, ale Win je oproti FBI ve výhodě: má osobní vztah k případu, je nechutně bohatý a nebojí se vzít spravedlnost do vlastních rukou...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kalibr

Win , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Říkejte mi Win. Přihlašte se a napište ho.

jarmila6295
19.03.2024 5 z 5

Super knížka, velmi mě bavil Win

konicekbily
11.12.2023 4 z 5

Hlavní postava Win, přebohatý, drzý, někdy až moc aktivní a disponující netušenými možnostmi se ponoří do neřešitelného případu a po mnoha letech neúspěšného pátrání amerických policejních složek ukáže, zejména sám sobě, kdo je nejlepší. Překombinovaná zápletka se zbytečným protahováním nepatří mezi nejlepší kousky autorovy tvorby.

wendulka321
29.09.2023 3 z 5

Další přečtená. Už jsem od autora četla mnohem lepší příběhy, tenhle byl strašně zdlouhavý a hlavně přecpaný postavama ve kterých jsem se občas ztrácela a když mě napadlo jak co celé mohlo být a částečně jsem se trefila no neměla jsem z toho takový požitek jaký bych mohla mít. Tak doufám že nějaká další bude zase super.

Harlan Coben: Spisovatel, který ovládl Netflix

12.07.2022

Hotel Ville a další knižní novinky (26. týden)

26.06.2022

Kniha Říkejte mi Win v seznamech